قوانین استفاده از خدمات سامانه گرانولا بار

“گرانولابار” تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.
استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.
هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.
مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.
سایت “گرانولابار” بستر ثبت سفارش آنلاین محصولات “گرانولابار” است که در حال حاضر به همشهریان عزیز تهرانی سرویس‌دهی دارد و امید است در آینده نزدیک شعبات “گرانولابار” در سراسر ایران فعال شوند.
کاربران می توانند از شنبه تا پنج شنبه اقدام به ثبت سفارش نمایند. پس از ثبت سفارش پشتیبانان تلفنی ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی نظیر زمان ارسال سفارش را با شما هماهنگ خواهند کرد. پس از آن تنها لازم است منتظر محصولات بی‌نظیر “گرانولابار” باشید.
کاربران عزیز میتوانند از طریق آنلاین، POS سیار در محل یا نقدا نسبت به پرداخت مبلغ فاکتور اقدام نمایند.
نشان تجاری “گرانولابار” ، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌است و تحت پوشش قانون کپی‌رایت است.
تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در “گرانولابار” جز اموال “گرانولابار” و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.